Web design Constanta, web design, pagini de internet, design grafic, identitate, productie publicitara, tipografie, tipar digital, tipar offset, materiale promotionale

Cariere

Melbo Advertising angajeaza:

Agent vanzari

Descrierea postului

Agentul de vanzari va avea urmatoarele responsabilitati:

  • prospectarea pieţei şi aducerea de noi clienţi
  • stabilirea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii
  • analizarea cerinţelor potenţialilor beneficiari
  • pregătirea ofertelor comerciale
  • pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei
  • efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice şi demonstraţii
  • participarea la negocieri comerciale
  • particularizarea ofertei de produse şi servicii pentru fiecare potenţial beneficiar
  • menţinerea contactelor permanente cu reprezentanţii beneficiarilor
  • participarea la organizarea unor acţiuni promoţionale: târguri, expoziţii, campanii publicitare.

Cerinte

  • Cunostinte despre realizarea paginilor de internet, proces, tehnologie, software
  • Experienta relevanta in domeniul comercial-vanzari sau peste 2 ani in domeniul IT/telecom constituie un avantaj
  • Orientat catre rezultate
  • Capacitate de analiza
  • Cunostinte de limba engleza
  • Bune cunostinte de operare PC
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Permis de conducere valabil categ B
  • Disponibilitate pentru munca de teren
  • Aspect profesional si ingrijit

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • mediu de lucru placut, oportunitati de dezvoltare a carierei
  • telefon de serviciu, laptop
  • comision si bonusuri (5-10% per contract)
  • mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara si entuziasta.

Aplica acum

Nume (obligatoriu)

Email (obligatoriu)

Telefon

Scrisoare de intentie

Curriculum vitae (obligatoriu)

SEO monitor